آموزش

ابتدا بهتر است بگویم که اگر دنبال آموزش در زمینه های دیجی, بارمنی و بستنی نیتروژنی هستید همین جا توقف کنید، چون بهترین جا رو در این زمینه ها پیدا کردید, در این قسمت ما سعی داریم آموزش هایی را در زمینه هایی که در آن تخصص داریم به شما یاد بدهیم, معمولا هر فرد یا شخصی که حرفه ای را بلد است به راحتی آن را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد، اما ما در این قسمت سعی کردیم تا حدودی شما را با روند کاری آشنا کنیم که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

_ برای آموزش در زمینه های زیر توسط تیم بار نیترو با ما در تماس باشید.


آموزش بستنی نیتروژنی

ابتدا باید خاطرنشان کرد که نیتروژن یک عنصر طبیعی است، آنچه که برای بارنیترو ضروری است و یک مزیت مهم در این نوع طبخ بستنی به حساب می آید، امکان سفارش دادن بستنی به صورت تازه است.برای مثال دارید در خیابانی  قدم می زنید و دلتان یک شکلات یا یک پرتقال خونی با پسته می خواهد. نیتروژن مایع مواد را با هم یخ زده و مخروط شما حدوداً 5 دقیقه بعد آماده است.

_ لینک کلیپ آموزش بستنی نیتروژنی

آموزش

آموزش دی جی و ریمیکس

اگر می خواهید دی جی شوید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید، در جای مناسبی هستید. با دوره های دی جی رایگان در خدمت شما هستیم، شما می دانید که به چه نوع دستگاه و ابزاری نیاز دارید؟، مهارت های ضروری DJ مانند ضرب و شتم کار با دستگاه ها و … را یاد بگیرید و نکات و ترفندهای مربوط به تجارت در این حرفه را کشف کنید.

با یادگیری تجهیزات DJ شروع کنید، سپس به سمت تکنیک های DJ بروید و با راهنمایی ها و ترفندهای بارنیترو تبدیل به دی جی محبوب در آینده نه چندان دور شوید.

_لینک کلیپ آموزش دی جی و ریمیکس

آموزش


 

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp